Ülkemiz tarafından 2010 yılında imzalanan ‘’Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması’’  ile ülkemiz, çevre ve insanı korumaya, oluşabilecek zararları  ön görüp engellemeye karşı büyük bir adım attı. MARTI ailesi olarak uzun yıllardır İş Sağlığı Güvenliği alanında sahada edindiğimiz tecrübemizi ve gücümüzü insanın ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmak ve de sektöre entegre edebilmek adına, ‘’Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR)’nın ülkemizde yürürlüğe girdiği tarihten itibaren tehlikeli Mallar ile iştigal eden firmalara 2017 yılında Martı Kurumsal Hizmetler şirketini kurarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) hizmetini vermeye başladık.

MARTI KURUMSAL olarak; Kaza riskini en aza indirmeyi, düzenli, güvenilir, mevzuata uygun rehberlik etmeyi, dinamik danışman kadromuzla sunduğumuz hizmetler karşısında kaliteyi en üst düzeyde tutmayı ve bu süreçte firmalarımızla kurduğumuz profesyonel ilişkiler ile her gün büyüyen bir aile olmayı amaçlamaktayız.

Bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli  çözüm ortaklarımızın hizmetine sunarak proaktif Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı yönetimini yürütüyoruz

Amacımız her zaman “DAHA ÇOK” değil “DAHA İYİ” hizmet vermektir. Çalıştığımız bütün firmalarımıza “BİZİM FİRMAMIZ” mantığı ile hizmet vermekteyiz.